درباره پایگاه رسمی خبری تحلیلی مسیرخبر


پایگاه رسمی خبری تحلیلی مسیرخبر با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره ثبت 81346 در تاریخ 1396/11/30 و زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات فعالیت خود را ابتدا بصورت نشریه چاپی آغاز و سپس با توجه به نیاز مخاطبین و توسعه فضای مجازی به پایگاه تحلیلی خبری تغییر یافت.
رسالت این رسانه تحلیل و بررسی و انتشار اخبار با گستره ای فراگیر در همه زمینه ها علی الخصوص اقتصاد است. توجه به اهمیت مقوله اقتصاد و نیز تاکیدات مکرر مقام معظم رهبری بر این مهم، لزوم ایجاد بستری برای توسعه غنای اخبار و تحلیلها در این حوزه که هم بتواند به ارتقاء آگاهی و بهبود عملکرد اقتصادی آحاد جامعه کمک نماید و هم برخاسته از الگوها، ارزشها و آموزه های اسلامی و فرهنگ تلاش و خودباوری ایرانی باشد را فراهم آورد.
هیات تحریریه پایگاه رسمی خبری تحلیلی مسیرخبر در تلاش است با تکیه بر نیروهای جوان، با انگیزه و متعهد سهم خود نسبت به این رسالت فرهنگی خطیر را به عنوان اقدامی در جهت رشد و بالندگی مفاهیم اقتصاد اسلامی در لوای شجره طیبه انقلاب اسلامی و برکت خون پاک شهدا ایفا نماید و با آغاز گام دوم انقلاب ، با بهره جویی از رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب و با بکارگیری الگوهایی نظیر مدیریت جهادی و اقتصاد مقاومتی برای تحقق توسعه و پیشرفت اقتصادی و تشریح و تکامل الگوی اقتصاد اسلامی ایفای نقش نماید. امید است با وجود این سایت و امکانات جانبی آن که اخبار و تحلیل ها به طور مستمر به مخاطبان عرضه و معرفی خواهند شد، بتوانیم سهمی در پویایی هرچه بیشتر سیستم اقتصادی در ایران داشته باشیم.


ارتباط


مدیرمسئول: سید محمد حسین سجادی
صاحب امتیاز: سید سعید دانشی
ایمیل تحریریه: Editor[@]masirnews.com
آدرس : تهران - خیابان شیخ بهایی شمالی ، پایین تر از میدان پرسپولیس ، پلاک ۷۳ ، طبقه ۲
تلفن دفتر مرکزی: ۰۲۱-۸۸۶۰۲۰۲۶
همراه: ۰۹۳۶۰۸۱۴۱۴۱
ایمیل: info[@]masirnews.com