بهشت زهرا (س) در شناخت ابعاد مختلف بحران کرونا حساب شده عمل کرد

کد خبر 1094 1399-07-05 19:34
زمان تقریبی مطالعه 3دقیقه
 مدیرکل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران به همراه معاونین با مدیر عامل سازمان بهشت زهرا (س) دیدار و از بخش های مختلف و اقدامات صورت گرفته در سازمان بهشت زهرا (س) بازدید کرد.

به گزرش خبرگزاری مهر، شینا انصاری مدیرکل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران به همراه معاونین با مدیر عامل سازمان بهشت زهرا (س) دیدار و از بخش‌های مختلف و اقدامات صورت گرفته در سازمان بهشت زهرا (س) بازدید کرد.
در ابتدای این دیدار سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) گزارش جامعی در خصوص اقدامات زیست محیطی صورت گرفته سال‌های اخیر در برنامه‌های مدیریتی سازمان بهشت زهرا (س) به ویژه در بحران کرونا ارائه کرد.
سعید خال با اشاره به تمرکز و سرمایه گذاری سازمان بهشت زهرا (س) بر تولید انرژی‌های پاک و کم هزینه گفت: ما آمادگی داریم تا در خصوص تولید و مصرف انرژی‌های پاک و تجدید پذیر با هدف توسعه پایدار و حفظ محیط زیست با اداره کل محیط زیست شهرداری تهران همکاری‌های گسترده‌ای داشته باشیم.
شینا انصاری مدیرکل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران پس از هم اندیشی و تبادل نظر در موارد مشترک ضمن تقدیر از اقدامات مدیریتی و بهداشتی سازمان بهشت زهرا (س) در بحران کرونا با اشاره به دستورالعمل‌های سازمان جهانی بهداشت گفت: از ویژگی‌های بیماری کرونا ناشناختگی، غیر قابل پیش بینی و مبهم بودن آینده آن است.
مدیرکل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران در ادامه تصریح کرد: سازمان بهشت زهرا (س) در بحران کرونا در حوزه‌های زیست محیطی، بهداشتی و مراقبتی حساب شده عمل کرده است.
انصاری با اشاره به عملکرد و ماهیت ذاتی بهشت زهرا (س) که سازمانی خدمات رسان به شهروندان است و روحیه بالایی در همدلی و همکاری در موضوعات مختلف از خود بروز می‌دهد، گفت: هر دو طرف آمادگی لازم در جهت گسترش فعالیت‌ها در حوزه استقرار نظام مدیریت محیط زیست، مدیریت منابع انرژی و آب، و تحول به سمت و سوی توسعه پایدار و حفاظت از محیط زیست را دارند و اداره کل محیط زیست شهرداری تهران آمادگی دارد در محورهای مختلف محیط زیستی با سازمان بهشت زهرا (س) همکاری‌های دو جانبه خود را گسترش دهد.
گفتنی است انصاری مدیرکل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران به همراه سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) از مرکز مانیتورینگ منابع آب، پژوهشکده و کتابخانه تخصصی، تصفیه خانه فاضلاب مجتمع عروجیان و سالن‌های تطهیر بازدید کردند.

|

از مسیرنیوز انتشار دهید :

آخرین خبرها
پربازدیدترین خبرها