ساخت ۲۰۰۰ واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد

کد خبر 1085 1399-07-05 18:50
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
با حضور رئیس کمیته امداد و رئیس سازمان برنامه و بودجه تفاهم‌نامه ساخت ۲ هزار واحد مسکن برای مددجویان و نیازمندان استان ایلام امضا شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، مراسم امضای تفاهم‌نامه ساخت ۲ هزار واحد مسکن برای مددجویان و نیازمندان استان ایلام با حضور سیدمرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد، محمدرضا تابش، رئیس بنیاد مسکن و محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه برگزار شد.
رئیس کمیته امداد در این مراسم با بزرگداشت هفته دفاع مقدس و یاد و نام شهدای گرانقدر جنگ تحمیلی گفت: ساخت ۲ هزار واحد مسکن نیازمندان با همکاری کمیته امداد، بنیاد مسکن و سازمان برنامه و بودجه امروز در استان ایلام آغاز می‌شود. وی ادامه داد: همچنین عملیات احداث ۳۰۰ واحد مسکن برای مددجویان در شهر ایلام با همکاری سازمان برنامه و بودجه و استانداری ایلام پیش‌بینی شده است.
وی تاکید کرد: زمین این طرح از سوی استانداری تأمین می‌شود و منابع ساخت از طریق سازمان برنامه و بودجه و تسهیلات قرض‌الحسنه تأمین می‌شود و تا سال آینده در اختیار جامعه هدف قرار خواهد گرفت.
بختیاری راه‌اندازی پنل‌های خورشیدی برای خانواده‌های تحت حمایت را از جمله برنامه‌های این نهاد برای ایجاد درآمد پایدار برای مددجویان دانست و خاطرنشان کرد: در مناطقی که از نظر اقلیمی ۲۳۰ روز آفتابی دارند، پنل برای تولید و فروش برق خورشیدی در اختیار مددجویان قرار می‌گیرد که در همین راستا ۳۰۰ نیروگاه خورشیدی برای خانواده‌های تحت حمایت در ایلام راه‌اندازی خواهد شد.

|

از مسیرنیوز انتشار دهید :

آخرین خبرها
پربازدیدترین خبرها