هاشمی: فضای ایجاد شده روی تیم ملی بسکتبال منفی بود

کد خبر 63241 1400-09-05 20:47
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
سرمربی تیم ملی بسکتبال بعد از پیروزی برابر بحرین با تمجید از عملکرد شاگردان نسبت به فضای ایجاد شده برای تیمش انتقاد کرد و گفت: جامعه بسکتبال فضایی منفی ایجاد کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی بسکتبال ایران امروز جمعه در اولین دیدار خود در مسابقات انتخابی جام جهانی به مصاف بحرین رفتو مقابل این تیم به برتری دست یافت.
مصطفی هاشمی سرمربی تیم ملی بسکتبال پس از این دیدار که در ورزشگاه آزادی برگزار شد با تامید بر اینکه شامرداتش دیدارسختی برگزار کردند، گفت: در شرایطی برنده بازی شدیم که توپ های لو رفته زیادی داشتیم، این مشکل باید برای دیدارهای بعد برطرفشود.
وی با اشاره به اینکه ملی پوشان ایران در ریباند نسبت به بحرینی ها عملکرد بهتری داشتند، در مورد شکست در کوارتر پایانیخاطرنشان کرد: در مجموع برنده بودیم و به همین دلیل در این کوارتر فشار زیادی نیاوردیم.
سرمربی تیم ملی بسکتبال با تامید بر اینکه دیدار امروز برابر بحرین دیدار نخست در انتخابی جام جهانی بود و خود این موضوع یکچالش است، تصریح کرد: مهمترین کار مربیان تعییر عادت ها است و این هم زمان بر است.
هاشمی همچنبن گفت: جامعه بسکتبال روی من و بازیکنان فضای منفی ایجاد کرد در حالیکه می توانستند صبر کرد تا دو بازی تمامشود. با این حال باید رو به جلو حرکت کنیم.
سرمربی تیم ملی با بیان اینکه تیمش بازیکنان شایسته ای دارد، نقش رسانه ها در پیروزی ها را یادآور شد.
وی خاطرنشان کرد: امتیازها که در این دیدار و دیدارهای بعد به دست می آوردیم، اهمیت دارد چراکه در مرحله بعد و در رقابت با چین واسترالیا کمک حال است.
مصطفی هاشمی تاکید کرد: بحرین ناشناخته حکم شمشیر دو لبه را دارد. بازیکنان این تیم بازی سراسر ریسکی می‌کنند و کار پیچیدهتر می شود. نمی گویم بحرین تیم خطرناکی است، چون در این صورت خودم را توجیه می‌کنم، اما بد قلق است.

|

از مسیرنیوز انتشار دهید :





آخرین خبرها
پربازدیدترین خبرها