سردار فرحی: ظاهر بسیجی داشتن ملاک نیست؛ بسیجی حقیقی عملگرا است

کد خبر 63095 1400-09-04 11:48
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
سردار فرحی: ظاهر بسیجی داشتن ملاک نیست؛ بسیجی حقیقی عملگرا است

_ اخبار سیاسی _ به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم، گردهمایی بزرگ بسیجیان وزارت دفاع با حضور حجت الاسلام سید ضیاء الدین آقاجانپور رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع و سردار مهدی فرحی جانشین وزیر دفاع  بعد از ظهر امروز (چهارشنبه) در ورزشگاه شهید عرب ورامینی سازمان صنایع دفاع برگزار شد.
پیام تبریک سرلشکر باقری به مناسبت هفته بسیج 
سردار مهدی فرحی جانشین وزیر دفاع در این مراسم طی سخنانی اظهار داشت: بسیج در همه عرصه ها نقش آفرین بوده و بر همین اساس امامین انقلاب واژه ها و جمله های بسیار زیبا و ارزشمندی درباره این شجره طیبه عنوان کردند.
وی ادامه داد: بسیج و بسیجیان آنچنان جایگاه بالایی دارند که امام راحل فرمودند؛ پروردگارا من را با بسیجیان محشور کن.
جانشین وزیر دفاع در ادامه به ویژگی های بسیجیان اشاره کرد و گفت: تنها ظاهر بسیجی داشتن ملاک نیست، بسیج دارای تفکر و روحیه و فرهنگ ویژه اسلامی است و در نهایت اینکه بسیجی حقیقی عملگرا است.
سردار فرحی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری( مدظله الوارف) در خصوص بسیجیان گفت: تفکر بسیجی به فرموده فرماندهی معظم کل قوا در امتداد فرهنگ عاشورا است.
وی تصریح کرد: بسیج پرورش یافته فرهنگ عاشوراست و رفتار و سیره بسیجی باید با فرهنگ عاشورا مطابقت داشته باشد؛ لذا ما باید هر روز خودمان را با معیارهای فرهنگ بسیج، بسنجیم و ببینیم که کردار و گفتارمان برای خدا است یا برای دست یابی به ظواهر بی ارزش دنیایی.   سردار فرحی سخت کوشی و خستگی ناپذیری را از دیگر ویژگی های بسیجیان دانست و گفت: بسیجی باید دشمن شناس باشد تا در این فضای غبار آلود مسیر حقیقت را بیابد.
وی با اشاره به تهاجم فرهنگی و سیاسی و اقتصادی که دشمنان علیه کشور به راه انداخته اند، گفت: بسیجیان باید در همه عرصه های تهاجمی دشمن خودشان را آماده مقابله کنند و از ارزش های والای انقلاب اسلامی دفاع کنند.

|

از مسیرنیوز انتشار دهید :

آخرین خبرها
پربازدیدترین خبرها