دو تیم ملی آماده می‌کنیم/ قهرمانی آسیا و جهان برای ما مهم است

کد خبر 53399 1400-06-24 11:15
زمان تقریبی مطالعه 3دقیقه
سرمربی تیم ملی کاراته ایران گفت: در نظر داریم برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان و قهرمانی آسیا از دو تیم مجزا در بخش انفرادی استفاده کنیم.

شهرام هروی در پایان مسابقات درون اردوی تیم ملی به خبرنگار مهر گفت: همانطور که از قبل گفته بودیم نفرات اصلی تیم ملی با برگزاری مسابقات انتخابی مشخص خواهند شد و برای آنکه شایسته‌ها به ترکیب نهایی برسند، مسابقات متعدد درون اردویی با حضور داوران رسمی و امکان بازبینی فیلم خواهیم داشت تا درصد خطا را به میزبان قابل توجهی کاهش دهیم.
وی افزود: در سه ماه آینده رقابتهای قهرمانی جهان و قهرمانی آسیا که اهمیت بالایی دارند را پیش رو خواهیم داشت که در فاصله زمانی اندکی برگزار خواهند شد. بر همین اساس تلاش داریم با برنامه‌های که از پیش طراحی شده با آمادگی کامل و بهترین نفرات خود در این دو رویداد شرکت کنیم. بر همین اساس تصمیم گرفتیم در بخش کومیته انفرادی با دو تیم مجزا در این دو رویداد مهم که برای ما اهمیت بالایی دارند شرکت کنیم.
هروی ادامه داد: مسابقات انتخابی در سطح فنی مطلوبی برگزار شد، ولی کاراته کاها با آنچه که مورد نظر کادر فنی است فاصله زیادی دارند. برنامه‌های خود را برای آماده سازی ملی پوشان طبق آنچه از قبل طراحی شده، اجرا خواهیم کرد که حضور در رقابتهای کاراته وان روسیه یکی از آنهاست.
سرمربی تیم ملی در خصوص زمان معرفی نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی جهان گفت: بعد از جمع بندی عملکرد درون اردویی بازیکنان توسط کادر فنی، مسابقات کاراته وان روسیه و مرحله نهایی مسابقات انتخابی که طی روزهای ۲۶ و ۲۷ مهرماه برگزار خواهد شد، ترکیب تیم ملی را در دو بخش تیم، و انفرادی در تاریخ ۲۸ مهرماه اعلام خواهیم کرد.
وی افزود: بازیکنانی که در مسابقات انتخابی طی دو روز گذشته شانس حضور در مسابقات جهانی را از دست دادند، می‌توانند طی روزهای سوم و چهارم مهرماه، از شانس حضور در مسابقات قهرمانی آسیا بهره مند شوند. از همین مسابقات نفرات اول به اردوی قهرمانی آسیا دعوت شده و بعد از انتخاب ترکیب اصلی تیم اعزامی به مسابقات جهانی دبی، به همراه نفراتی که شانس اعزام به امارات را از دست داده‌اند، برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا مبارزه کنند.
مسابقات کاراته قهرمانی جهان طی روزهای ۲۵ تا ۳۰ آبان ماه به میزبانی امارات و مسابقات کاراته قهرمانی آسیا طی روزهای ۲۸ آذرماه تا اول دیماه در قزاقستان برگزار می‌شود.

|

از مسیرنیوز انتشار دهید :

آخرین خبرها
پربازدیدترین خبرها