واکسیناسون سربازان فقط در ستادکل انجام می شود نه مراکز بهداشتی/ واکسینه شدن ۴۰ هزار سرباز

کد خبر 53388 1400-06-24 10:23
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح گفت: واکسیناسون سربازان فقط در ستادکل نیروهای مسلح انجام می شود و سربازان به مراکز بهداشتی مراجعه نکنند.

امیر دریادار دوم غلامرضا رحیمی پور در گفت و گو با خبرنگار مهر در ارتباط با آخرین خبرها از واکسیناسیون سربازان اظهار کرد: واکسیناسیون سربازان آغاز شده و تا کنون ۴۰ هزار سرباز واکسینه شده‌اند.
وی با اشار به اینکه این ۴۰ هزار سرباز دوز اول واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند، افزود: این سربازان شاغل در بیمارستان‌ها، پاسگاه‌ها و مشاغل پرخطر و مراکز حساس، هستند.
به گفته رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح تمامی سربازان در ستاد کل نیروهای مسلح واکسینه می‌شوند و وزارت بهداشت و مراکز بهداشتی نقشی در واکسینه کردن سربازان ندارند؛ بنابراین سربازان برای واکسینه شدن به محل خدمت مراجعه کنند نه مراکز بهداشتی.
رحیمی پور تصریح کرد: در هفته اخیر هم ۲۵۰ هزار دز واکسن برای کارکنان وظیفه تأمین شده که در روزهای آینده به سربازان تزریق خواهد شد.
وی واکسینه کردن سایر سربازان را تشریح کرد و گفت: تزریق واکسن کرونا به مابقی سربازان وظیفه از مناطق، پادگان‌ها و مراکز آموزشی که تجمع در آنها بیشتر است آغاز شده است.
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح در پایان گفت: در نظر داریم تا پایان شهریور تمام کارکنان وظیفه دوز اول واکسن کرونا را دریافت کنند.

|

از مسیرنیوز انتشار دهید :

آخرین خبرها
پربازدیدترین خبرها