مرکز خدمات سرمایه‌گذاری اتاق بازرگانی تهران: برگزار می‌کند وبینار ابتکار کمربند-جاده

کد خبر 52336 1400-06-17 11:13
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
مرکز خدمات سرمایه‌گذاری و موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران وبینار «ابتکار کمربند-جاده؛ مکانیزم سرمایه‌گذاری و پیامدهای اقتصادی و تجاری برای ایران» را با هدف افزایش آگاهی دست‌اندرکاران دولتی، فعالان اقتصادی و جامعه علمی کشور از این ابتکار و بررسی تاثیرات و پیامدهای آن برای ایران برگزار می‌کند.

به گزارش مسیرنیوز، مکانیزم سرمایه‌گذاری و پیامدهای اقتصادی و تجاری برای ایران» روز یکشنبه 21 شهریور ماه ساعت 10 صبح از سوی مرکز خدمات سرمایه‌گذاری اتاق بازرگانی تهران برگزار می‌شود.

این وبینار قرار است یک معرفی کامل از یک دوره آموزشی باشد که توسط مرکز خدمات سرمایه‌گذاری اتاق تهران با همکاری موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق و مشارکت کالج چوهای هنگ‌کنگ برگزار می‌شود و در آن به مهمترین مسائل مربوط به سرمایه‌گذاری و تبعات اقتصادی و تجاری این مگاپروژه پرداخته می‌شود.

در این وبینار، فریال مستوفی، رئیس مرکز خدمات سرمایه‌گذاری اتاق تهران، فریدون وردی‌نژاد، سفیر سابق ایران در چین و مشاور دبیرکل اتاق تهران در پروژه چین و آرش رئیسی‌نژاد، عضو هیات علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران حضور دارند و از مزایای این دوره آموزشی که با هدف افزایش آگاهی دست اندرکاران دولتی،  فعالان اقتصادی و جامعه علمی کشور از سازوکارهای سرمایه‌گذاری در این طرح برنامه‌ریزی شده، سخن می‌گویند.

در وبینار ابتکار کمربند_جاده پیشینۀ راه ابریشم، سند چشم‌انداز و اقدامات آن و اهداف بنیادین چین مورد بررسی قرار می‌گیرد و پروژه‌ها و کانال‌های سرمایه‌گذاری در این طرح موشکافی شده و با بررسی بازيگران و رقبای منطقه‌ای و بین‌المللی به تاثیرات آن برای ایران پرداخته می‌شود.

فریال مستوفی پیشتر در مورد این باره اعلام کرده بود که کالج چوهای هنگ‌کنگ تحقیقات مفصل و دانشی غنی در مورد این مگاپروژه که در ابتدا با عنوان یک کمربند_یک جاده معرفی شد، دارد و حضور در این دوره می‌تواند برای مقامات دولتی مربوطه و فعالان بخش خصوصی مفید واقع شود و آنان را با فرصت‌ها و تهدیدهای طرح کمربند_جاده آشنا سازد.

حضور در وبینار ابتکار کمربند_جاده که روز یکشنبه 21 شهریور ما از ساعت 10 تا 11:30 برگزار می‌شود، برای علاقه‌مندان رایگان اما نیازمند ثبت‌نام است. فعالان اقتصادی که علاقه دارند در این رویداد که با پرسش و پاسخ نیز همراه خواهد بود، می‌توانند تا پایان وقت اداری روز شنبه مورخ 20 شهریورماه 1400 از طریق لینک انتهای همین خبر ثبت‌نام کنند. لینک شرکت در وبینار نیز متعاقباً برای افرادی که ثبت‌نام کرده باشند، از طریق ایمیل و واتس‌آپ ارسال خواهد شد.

 

|

از مسیرنیوز انتشار دهید :

آخرین خبرها
پربازدیدترین خبرها