اشتغال‌زایی آستان قدس رضوی در خوزستان با راه‌اندازی 320 واحد دامداری

کد خبر 46179 1400-05-03 13:06
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
بنیاد کرامت رضوی با حضور پس از وقوع سیل در استان خوزستان، طرح‌های مختلفی را برای خودکفایی و اشتغال خانواده‌های بی‌بضائت در این استان اجرا کرده است.

به گزارش خبرنگار قرآن و فعالیت‌های دینی خبرگزاری فارس بنیاد کرامت رضوی با حضور پس از وقوع سیل در استان خوزستان، طرح‌های مختلفی را برای خودکفایی و اشتغال خانواده‌های بی‌بضائت در این استان اجرا کرده است.
یکی از مناطقی که در آن طرح‌های اشتغال‌زایی اجراشده است منطقه شعیبیه است که محمدحسین استادآقا مدیرعامل بنیاد کرامت رضوی با حضور در این منطقه در جمع مردم گفت: با تأکید تولیت آستان قدس رضوی پس از وقوع سیل خوزستان ایجاد طرح اشتغال پایدار را در دستور کار قرار دادیم و خوشحالیم که با مشارکت بنیاد کرامت رضوی و همت گروه‌های جهادی و جوانان منطقه امروز شاهد اجرای ۱۶۶ طرح در منطقه هستیم.
 
 
مدیرعامل بنیاد کرامت رضوی افزود: تلاش در جهت گره‌گشایی از کار محرومان و مستضعفان، سیره ائمه معصومین (ع) به ویژه سیره و روش امام رضا (ع) است و بحمدالله با نام مبارک حضرت برای جمع کثیری از جوانان این منطقه اشتغال ایجاد شده است. همچنین در کل ۳۲۰ واحد اشتغالزایی به ارزش ۲۲۴ میلیارد ریال با ۱۹۲۰ رأس دام گاومیش در منطقه ایجاد می‌شود.
استاد آقا با اعلام اینکه برای ساخت و احداث ۵۰ واحد اشتغال‌زایی دیگر در منطقه نیز تسهیلات واریز شده گفت: نظارت بر فرآیند ساخت و اجرای واحدهای اشتغالزایی، کمک در جهت تامین علوفه مورد نیاز و خدمات دامپزشکی از جمله مواردی است که دفاتر تسهیل‌گری بنیاد کرامت رضوی برای احداث ۲۰۴ واحد دیگر در منطقه ارائه خدمت می‌کنند.
وی در ادامه به ضرورت حل مشکل آب منطقه شعیبیه اشاره و اظهار کرد: با مشارکت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه ولیعصر(عج) و فرمانداری شوشتر پروژه آب شرب ۳۴ روستا در غرب شعیبیه با حفر ۴ حلقه چاه توسط بنیاد کرامت اجرا خواهد شد که سهم ما ۱۲ میلیارد ریال است.
انتهای پیام/

|

از مسیرنیوز انتشار دهید :

آخرین خبرها
پربازدیدترین خبرها