حذف کیانی و تلاش حسینی برای مدال برنز/ علیزاده به فینال نرسید

کد خبر 46175 1400-05-03 12:44
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
با شکست تکواندوکار ایرانی تیم پناهندگان در مرحله نیمه نهایی، ناهید کیانی شانس حضور در گروه شانس مجدد را از دست داد و از دور رقابتهای سی و دومین دوره بازیهای المپیک کنار رفت.

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به توکیو، در ادامه مسابقات روز دوم تکواندو بازی‌های المپیک و مبارزات وزن ۵۷_ کیلوگرم زنان، کیمیا علیزاده در مرحله نیمه نهایی برابر «تاتیانا کوداشوا» از روسیه ۱۰ بر ۳ بازنده شد و از رسیدن به فینال بازماند.
علیزاده بعد از برتری صبح امروز مقابل کیانی، «جیئ جونز» نفر یک رنکینگ جهانی از انگلستان را ۱۶ بر ۱۲ شکست داد و سپس با برتری ۹ بر ۸ مقابل «لیوجین» از چین راهی مرحله نیمه نهایی شده بود.
با این نتیجه ناهید کیانی شانس حضور در گروه شانس مجدد و تلاش برای مدال برنز را از دست داد و از دور رقابتها کنار رفت. ضمن اینکه علیزاده برای تکرار مدال برنز دوره قبل خود باید در دیدار رده بندی مبارزه کند.
میرهاشم حسینی دومین تکواندوکار ایران در روز دوم با پیروزی برابر چین تایپه و قبول شکست برابر نماینده ازبکستان در انتظار صعود این حریف به دیدار نهایی بود که این ازبکستانی با پیروزی برابر رقیب صربستانی خود، راهی مبارزه فینال شد تا نماینده کشورمان به گروه شانس مجدد رفته و برای کسب مدال برنز مبارزه کند.

|

از مسیرنیوز انتشار دهید :

آخرین خبرها
پربازدیدترین خبرها