ارسلان و زرین پیکر فینالیست شدند

کد خبر 30028 1400-01-19 21:05
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
رقابت های بین المللی کشتی جام دانکلوف و نیکولای پتروف روزهای ۱۹ تا ۲۲ فروردین ماه در شهر پلودیو بلغارستان برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، نتایج نمایندگان کشورمان در روز نخست این رقابت‌ها به شرح زیر است:
کشتی فرنگی:
در وزن ۶۳ آرمین محب ثابت در دور نخست مقابل نیکولای ویچف از بلغارستان با نتیجه ۵ بر ۳ مغلوب شد و با توجه به شکست این حریف، نماینده کشورمان از دور رقابت‌ها کنار رفت.
در وزن ۷۲ کیلوگرم علی ارسلان پس از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل عبدالصامت باشار از ترکیه با نتیجه ۸ بر صفر به پیروزی رسید. وی در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده مبارزه مقابل ماکسیموویچ از صربستان به پیروزی رسید و راهی دیدار فینال شد. حریف وی در دیدار فینال میلیان شوآب از آلمان است.
کشتی آزاد:
در وزن ۷۹ کیلوگرم حمیدرضا زرین پیکر پس از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل عبدالکادیر آبدیگابار از قزاقستان با نتیجه ۵ بر صفر پیروز شد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله بولات ساکایف از قزاقستان را با نتیجه ۶ بر یک از پیش رو برداشت و به دیدار فینال راه یافت. وی در این دیدار به مصاف حریفی از کشور ترکیه می‌رود. رقابت‌های فینال اوزان فوق، فرداشب برگزار می‌شود. بر اساس برنامه اعلامی، رقابت‌های اوزان ۶۱، ۷۰، ۷۹ و ۹۲ کیلوگرم کشتی آزاد و ۵۵، ۶۳، ۷۲ و ۸۲ کیلوگرم کشتی فرنگی روزهای پنج شنبه و جمعه ۱۹ و ۲۰ فروردین ماه، مسابقات اوزان ۵۷، ۶۵ و ۷۴ کیلوگرم کشتی آزاد و ۸۷، ۹۷ و ۱۳۰ کیلوگرم کشتی فرنگی روزهای ۲۰ و ۲۱ فروردین و رقابت‌های ۸۶، ۹۷ و ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد و ۶۰، ۶۷ و ۷۷ کیلوگرم کشتی فرنگی روزهای ۲۱ و ۲۲ فروردین ماه برگزار می‌شود. اسامی نمایندگان کشورمان در این رقابت‌ها به شرح زیر است: تیم منتخب کشتی آزاد: کشتی آزاد: ۷۴ کیلوگرم: جمال عبادی ۷۹ کیلوگرم: حمید زرین پیکر ۹۷ کیلوگرم: مجتبی گلیج ۱۲۵ کیلوگرم: امین طاهری کشتی فرنگی: ۶۰ کیلوگرم: پویا ناصرپور ۶۳ کیلوگرم: آرمین محب ثابت ۷۲ کیلوگرم: علی ارسلان ۸۷ کیلوگرم: مهدی فلاح

|

از مسیرنیوز انتشار دهید :

آخرین خبرها
پربازدیدترین خبرها