ادای سوگند ٨٠٠ مشاور خانواده قوه قضاییه در سراسر کشور

کد خبر 24210 1399-12-05 20:20
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه گفت: امروز حدود ٨٠٠ مشاور خانواده قوه قضاییه در سراسر کشور ادای سوگند انجام داده و کار خود را آغاز می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر، علی بهادری جهرمی رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه در آئین تحلیف مشاوران خانواده قوه قضائیه، گفت: امروز حدود ٨٠٠ مشاور خانواده قوه قضائیه در سراسر کشور ادای سوگند انجام داده و کار خود را آغاز می‌کنند.
رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه خاطرنشان کرد: حوزه مشاوره پیش از طلاق، بسیار سخت‌تر از سایر اقسام مشاوره است؛ چرا که خانواده در این مرحله در حال از بین رفتن است و لذا باید حوزه مشاوره را برای صیانت از نهاد خانواده به عقب برگردانیم.
وی اظهار کرد: برای کاهش طلاق می‌توان به این ظرفیت اعتماد و اتکا کرد و لازم است مشاوران به سوگندی که امروز می‌خورند پایبند باشند و آن را تشریفاتی ندانند و نیت کنند تا به آن وفادار بمانند.
رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه با تاکید بر اینکه رعایت شأن از التزامات حقوقی است، گفت: همه باید احساس کنند که کسی که در دستگاه قضائی جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند، نسبت به او انتظاراتی وجود دارد که این انتظارات به جاست.

|

از مسیرنیوز انتشار دهید :

آخرین خبرها
پربازدیدترین خبرها