نیروی انتظامی در مسیر حفظ عفاف و امنیت جامعه با جدیت ایستاده است

کد خبر 1020 1399-07-05 13:25
زمان تقریبی مطالعه 4دقیقه
رئیس پلیس پایتخت گفت: ما در مسیر حفظ عفاف و حیای جامعه و در مسیر حفظ امنیت جامعه و در عرصه مقابله با موادمخدر، قاچاق و مقابله با ناامن کنندگان جامعه با جدیت خواهیم ایستاد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار حسین رحیمی با تاکید بر اینکه فرمانده معظم کل قوا در ابتدای هفته مقدس با بیانات خود مسیر سال جاری را برای ما ترسیم فرمودند، افزود: امام خمینی با اتکا بر فرهنگ ما می‌توانیم بزرگترین انقلاب تاریخ را رقم زدند هر چند که دشمنان انقلاب از همان روزهای ابتدای پیروزی انقلاب به دنبال این بودند تا این نظام را سرنگون کنند.
رئیس پلیس پایتخت بیان داشت: در اوایل انقلاب با توجه به توطئه‌های دشمنان و دست نشانده‌های خائن آنها در همین خیابان‌های تهران روزانه ده‌ها نفر شهید می‌شدند و هرگاه به خیابان می‌آمدیم دیگر امیدی به بازگشت به خانه نداشتیم چرا که استکبار جهانی ده‌ها گروهک ایجاد کرده بود تا هر روز توطئه ای علیه نظام ایجاد کنند به طوری که در یک سال اول پیروزی انقلاب صدها عملیات برای براندازی نظام انجام شد.
سردار رحیمی با اشاره به اینکه پس از نافرجام ماندن توطئه‌های استکبار جهانی در داخل کشور آنها یک دیوانه جانی تمام عیار به نام صدام جنگی را علیه وارد جنگ با ایران کردند، عنوان داشت: دو ابر قدرت شرق و غرب همگی از صدام حمایت می‌کردند و ما در آن زمان هنوز نیروهای نظامی منظم و سامان دهی شده‌ای نداشتیم و تنها با رهبری‌های داهیانه امام خمینی و حمایت و حضور فعال ملت قهرمان ما بود که کشور از این چالش بزرگ عبور داده شد.
وی افزود: ما با این وضعیت جلو رفتیم و تمامی آن دسیسه‌ها را پشت سر گذاشتیم و امروز بیش از ۴۰ سال از انقلاب گذشته است و کسانی که در مقابل انقلاب ایستادند همگی سرنوشتی یکسان داشتند همچنانکه تمامی همراهان صدام و رژیم دیگر اثری از آن‌ها باید بدانیم که هزینه سازش بیشتر از جنگ است همچنانکه مصداق‌های سازش گران را در کشورهای مختلف دیده‌ایم.
رئیس پلیس پایتخت بیان کرد: قذافی یک شخصیت مطرح و شناخته شده در جهان بود و تمامی کشورهای سلطه گر به او قول داده بودند که با سازش ضرر نخواهد کرد اما امروز هیچ اثری از او نیست؛ محمد مرسی در مصر نیز پس از بازگشت از ایران عنوان کرد که هیچگاه از انقلاب اسلامی ایران پیروی نمی‌کند و مسیر اسلامی ترکیه را ادامه می‌دهد و در کمتر از یک سال با وجود اینکه یک گروه قدرتمند به نام اخوان المسلمین بودند، آمریکا در تمام دستگاه‌های دولت او نفوذ کرد و دولت او را سرنگون کرده و امروز شاهد هستیم که او نیز کشته شده است و هیچ اثری از او نیست.
سردار رحیمی با اشاره به اینکه امروز با توجه به شرایط سختی و تحریم‌های دشمنان همه باید تلاش مضاعفی از خود نشان دهند، عنوان داشت: رهبری فرمودند دوندگی امروز ضرورت کشور است و مدیر هر قسمتی باید این امر را سرلوحه خود قرار دهد؛ دفاع مقدس اینها را به ما یاد داد و ما در این مسیر با تمام قدرت خواهیم ایستاد.
وی افزود: ما میراث دار شهدا هستیم و به تبعیت از امام حسین به ترامپ می‌گوئیم که تو ما را بر سر یک دو راهی تسلیم و ذلت و جنگ قرار داده‌ای؛ بدان قطعاً در مقابل تو خواهیم ایستاد و تسلیم نخواهیم شد هیهات من الذله، ما کوتاه نخواهیم آمد ما سربازان ولایتیم و خواهیم ایستاد چرا که معنای میثاق با ولایت و امت همین است.
رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اینکه ما از مسیر و راه سپهبد سلیمانی و آرمان‌های انقلاب اسلامی عقب نخواهیم نشست، افزود: قطعاً ایراداتی وجود دارد و باید در مسیر اصلاح آن‌ها گام برداشت، ملت در سختی و فشار است اما این به آن معنی نیست که ملت کوتاه خواهد آمد چرا که به قولسردار سلیمانی ما ملت امام حسینیم.
او در پایان گفت: ما در مسیر حفظ عفاف و حیای جامعه و در مسیر حفظ امنیت جامعه و در عرصه مقابله با موادمخدر، قاچاق و مقابله با ناامن کنندگان جامعه با جدیت خواهیم ایستاد.  

|

از مسیرنیوز انتشار دهید :

آخرین خبرها
پربازدیدترین خبرها