مردم اظهار عجز در حل مشکلات را از مسئولین نمی‌پذیرند

کد خبر 2491 1399-07-14 11:41
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
رئیس قوه قضائیه گفت: اظهار عجز و سستی و کم‌کاری، دشمن را در جنگ اقتصادی گستاخ ‌تر می‌کند. مردم، اظهار عجز و القای ناتوانی در حل مشکلات را از مسئولین نمی‌پذیرند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی در جلسه امروز شورای عالی قوه قضاییه با اشاره به در پیش بودن اربعین حسینی، اظهار داشت: اربعین، پیام پیروزی جریان مقاومت بر سازش و تسلیم در مقابل دشمن است.
ویتصریح کرد: جنگ اقتصادی سال‌هاست که به کشور ما تحمیل شده است، اما آنچه جلوی قلدری های دشمن را می‌گیرد، اقتدار نشان دادن است؛ اظهار عجز و سستی و کم‌کاری، دشمن را در جنگ اقتصادی گستاخ تر می‌کند؛ مردم، اظهار عجز و القای ناتوانی در حل مشکلات را از مسئولین نمی‌پذیرند.
آیت‌الله رئیسی، گفت: آنچه امیدآفرین است گره‌گشایی‌های واقعی و اجرایی از زندگی مردم است و رمز پیروزی ما، اقتدار نشان دادن است.
رئیس دستگاه قضا بیان داشت: برای کنترل قیمت کالاهای مصرفی مردم در بازار، وزیر محترم صمت نسبت به راه‌اندازی سامانه‌های شفافیت و شفاف سازی زنجیره تولید و تامین کالا تا توزیع و مصرف» آن، اقدام کند تا راه به روی دلالان و سوداگران و قاچاقچیان بسته شود.
وی با اشاره به در پیش بودن هفته نیروی انتظامی ضمن تجلیل از زحمات این مجموعه گفت: با اشرار و سارقین و زورگیرها که ایجاد ناامنی و رعب در دل زن و بچه مردم می‌کنند مقتدرانه برخورد کنید. دادستان‌ها هم مثل گذشته همکاری کنند؛ ارفاقات قانونی شامل اشرار جسور و سابقه‌دار نمی‌شود.
تکمیل می شود...

|

از مسیرنیوز انتشار دهید :

آخرین خبرها
پربازدیدترین خبرها