تمدید زمان پویش سفر عشق/ اهدای بسته‌های ایمنی به دوچرخه‌سواران

کد خبر 2468 1399-07-14 09:46
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
مدیر واحد توسعه سیستم‌های حمل و نقل پاک سازمان حمل و نقل و ترافیک گفت پویش سفر عشق که پایان آن روز اربعین اعلام شده بود، بنا به درخواست دوچرخه‌سواران تا سالروز شهادت امام رضا(ع) ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاری مهر، یعقوب آزاده‌دل گفت: در اجرای پویش سفر عشق، ۱۰ نفر از دوچرخه‌سواران استفاده‌کننده از اپلیکیشن دوچرخه که از روز عاشورا تا سالروز شهادت امام رضا (ع)، بتوانند به اندازه مسافت تهران تا کربلا (بیش از ۹۶۰ کیلومتر) را رکاب بزنند به قید قرعه هدیه‌ای معادل کمک هزینه سفر به کربلا هدیه می‌گیرند.
اهدای نمادین بسته‌های ایمنی دوچرخه‌سوار به ۲۰ رکاب‌زن
آزاده‌دل همچنین از اهدای بسته‌های ایمنی دوچرخه‌سوار شامل کلاه ایمنی، دستکش و کوله به ۲۰ نفر از دوچرخه‌سواران شهری خبر داد و افزود: امروز در رویدادی نمادین با همراهی مسئولان آموزش پلیس راهور و سازمان حمل ونقل و ترافیک، به‌منظور ارتقای فرهنگ ایمنی در میان دوچرخه‌سواران در بلوار کشاورز مستقر شده و به ۲۰ نفر از دوچرخه‌سواران بسته‌های ایمنی اهدا کردیم.
آزاده‌دل گفت: در اجرای این طرح، افزون بر ترغیب دوچرخه‌سواران به استفاده از کلاه و دستکش، نحوه تردد ایمن رکاب‌زنان در شهر، لزوم رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی، رعایت نکات ایمنی در هنگام دوچرخه‌سواری و تردد در خیابان‌ها به آنان یادآوری شد تا از وقوع تصادفات و تلفات پیشگیری شود.

|

از مسیرنیوز انتشار دهید :

آخرین خبرها
پربازدیدترین خبرها