چرا تمرین بانوان ملی‌پوش تکواندو در کرج برگزار شد؟

کد خبر 2462 1399-07-14 09:31
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
در حالی که قرار است اردوی تیم ملی بانوان از ۲۰ مهرماه آغاز شود، اما تمرینات این تیم در کرج زیر نظر سرمربی تیم ملی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، فدراسیون تکواندو چندی پیش مجوز آغاز اردوهای تیم ملی را با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و البته به صورت محدود دریافت کرد و پس از آن تمرینات تیم ملی مردان آغاز شد. در مورد تیم ملی بانوان نیز کادر فنی تیم ملی پس از بررسی شرایط نفرات مورد نظر را انتخاب و اعلام داشت که دور جدید اردوهای آماده سازی از تاریخ ۲۰ مهرماه برگزار خواهد شد.
در حالی که بحث‌های زیادی در مورد نفرات دعوت شده و حتی انتخاب اوزان مورد نظر کادر فنی برای حضور در رقابتهای انتخابی المپیک در بخش قاره‌ای وجود دارد، کادر فنی تیم ملی بانوان جلسات تمرینی را با حضور نفرات دعوت شده در کرج برگزار می‌کند.
اینکه چرا خارج از محدوده فدراسیون، تکواندوکاران با دعوت سرمربی تیم ملی در یکی از سالن‌های تکواندو کرج تمرین می‌کنند، سوال خبرنگار مهر بود که نه زهرا سروی به عنوان نایب رئیس بانوان و نه مهرو کمرانی به عنوان سرمربی تیم ملی حاضر به پاسخگویی نشدند.
حسن شکریان مسئول روابط عمومی فدراسیون در این مورد به خبرنگار مهر گفت: طبق برنامه قبلی قرار است اردوی آماده سازی تیم ملی بانوان در تاریخ تعیین شده آغاز شود و هیچ تمرین و یا حتی مبارزه‌ای غیر از این مورد تائید فدراسیون نیست.
نکته مهم دیگر در خصوص مسائل بهداشتی در زمان حضور تکواندوکاران در سالن، قبل، در جریان و بعد از تمرین است. آیا سالنی که سرمربی تیم ملی برای تمرین بانوان انتخاب کرده شرایط لازم در این مورد را داشته و پروتکل‌های بهداشتی رعایت شده یا خیر؟ اگر یکی از این قهرمانان با مشکل مواجه شود چه کسی جوابگوست؟
خانه تکواندو به عنوان محل تشکیل اردوهای تیم ملی شرایط مناسبی برای کنترل ورزشکاران در شرایط شیوع ویروس کرونا دارد و جای تعجب دارد چرا در روزهایی که کرونا دوباره شهرها را به تعطیلی کشانده، سرمربی تیم ملی دست به چنین ریسک بزرگی زده و تکواندوکاران را به تمرین دعوت می‌کند.
پاسخ روابط عمومی فدراسیون تکواندو مشخص می کند که این اقدام سرمربی تیم ملی خودسرانه بوده و وی باید در این مورد پاسخگو باشد.

|

از مسیرنیوز انتشار دهید :

آخرین خبرها
پربازدیدترین خبرها