تصمیم مهم اتحادیه جهانی کشتی امروز اتخاذ می‌شود

کد خبر 2461 1399-07-14 09:30
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
نشست هیات رئیسه اتحادیه جهانی کشتی امروز دوشنبه در حالی برگزار می شود که تمامی کشورهای عضو این اتحادیه در انتظار تعیین تکلیف رقابتهای جهانی ۲۰۲۰ صربستان هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، اتحادیه جهانی کشتی امروز یکی از مهمترین تصمیمات خود را در شرایط کرونایی اتخاذ می کند و سرانجام اعلام خواهد کرد که آیا رقابتهای جهانی ۲۰۲۰ صربستان در اواخر سالجاری میلادی برگزار خواهد شد یا خیر. هر چند طی روزهای اخیر اخبار مختلفی مبنی بر برگزاری قطعی این رقابتها طبق برنامه اتحادیه جهانی کشتی منتشر شده اما این موضوع باید امروز در نشست اعضای هیات رئیسه اتحادیه جهانی بررسی و نهایی شود.
گفته می شود تاکنون نیمی از کشورهای عضو اتحادیه جهانی برای حضور در مسابقات اعلام آمادگی کرده‌اند که در صورت رسیدن این کشورها به ۷۰ درصد، مسابقات جهانی هم طبق اعلام قبلی برگزار خواهد شد.
از سوی دیگر میزبان مسابقات نیز متعهد به رعایت تمامی شیوه نامه‌های بهداشتی مربوط به کروناست. بطوریکه هتل‌های در نظر گرفته شده فقط مختص تیم‌ها خواهد بود و امکان حضور سایر مسافران نیست و زمان و مکان تمرین تیم‌ها در هتل نیز زمانبندی شده و تشک‌های کشتی نیز بعد از هر مسابقه ضد عفونی می‌شوند. شرکت کنندگان هم باید فاصله اجتماعی را رعایت و از ماسک استفاده کنند و تب آنها روزی دو بار کنترل می‌شود. ضمن اینکه تمامی شرکت کنندگان پیش از سفر به صربستان باید تست PCR بدهند و در پایان مسابقات، قبل از خروج تیم‌ها از محل مسابقات نیز مجدد این تست توسط میزبان از نفرات گرفته خواهد شد تا نیازی به قرنطینه در زمان ورود به کشورها نباشد.
نشست هیات رئیسه اتحادیه جهانی کشتی طبق اعلام قبلی این اتحادیه قرار است امروز ۱۴ مهرماه برگزار شود.

|

از مسیرنیوز انتشار دهید :

آخرین خبرها
پربازدیدترین خبرها