ستاره پرسپولیس شرایط تیمی آنهاست/ در این تیم خودخواهی وجود ندارد

کد خبر 2444 1399-07-14 08:35
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران گفت: پرسپولیس مقابل النصر هیچ اشتباه فردی نداشت و توانست خودش را در شرایط مسابقه نگه دارد.

بیژن ذوالفقارنسب در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص برد پرسپولیس مقابل النصر عربستان در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: پرسپولیس فوق العاده باانگیزه بود. این تیم تواست با وجود شوکی که بابت محرومیت آل کثیر گرفته بود خیلی خوب در طول زمین مسابقه تمرکز خود را حفظ کند.
مربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران افزود: بازیکنان پرسپولیس شجاعانه و بدون ترس بازی کردند. آنها به قدری هوشمندانه بازی کردند که توانستند با وجود فشار همه جانبه النصر عربستان سازماندهی دفاعی خودشان را حفظ کنند.
ذوالفقارنسب یادآور شد: النصر از لحاظ فنی خیلی بهتر از پرسپولیس بود اما شاگردان یحیی گل محمدی به اتحاد تاکتیکی و ذهنی کامل رسیده اند. کسی در پرسپولیس به فکر خودش نیست و همه به دنبال نتیجه گیری تیم هستند.
وی خاطر نشان کرد: این تیم هیچ اشتباه فردی نداشت و توانست بعد از گلی که دریافت کرد خودش را از لحاظ ذهنی در مسابقه نگه دارد و بازی را به تساوی برساند. ستاره پرسپولیس، شرایط تیمی آنهاست. آنها رویایی بازی کردند و حقشان حضور در فینال بود.|

از مسیرنیوز انتشار دهید :

آخرین خبرها
پربازدیدترین خبرها