ضمیمه شدن «منشور اخلاقی وانضباطی» به قراردادهای باشگاهی تنیس روی میز

کد خبر 2442 1399-07-14 08:21
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
فدراسیون تنیس روی میز قراردادهای سال جاری برای فعالیت باشگاهی و ملی بازیکنان و مربیان را به شرط توجه به «منشور اخلاقی و انضباطی» و ضمیمه شدن، قانونی و کامل می داند.

پیمان حسنی دبیر فدراسیون تنیس روی میز در گفتگو با خبرنگار مهر، با یادآوری اینکه دو روز پیش فرمت جدید قراردادها برای حضور در مسابقات لیگ برتر در اختیار باشگاه ها قرار گرفت، گفت: فرمت قراردادها نسبت به گذشته هیچ تغییری نداشته فقط اینکه یک صفحه به عنوان «منشور اخلاقی و انضباطی» به آن اضافه شده است.
وی ادامه داد: این منشور توسط کمیته فرهنگی فدراسیون و با همکاری دیگر کمیته های فعال تهیه و نهایی شد. البته این منشور اخلاقی و انضباطی سال گذشته به نتیجه نهایی رسید اما وقتی که دیدارهای باشگاهی در جریان بود. به همین دلیل ابلاغ آن به باشگاه ها و اجرایی شدنش را به امسال و لیگ بیست و نهم موکول کردیم.
دبیر فدراسیون تنیس روی میز پیشگیری از یکسری تخلاف را هدف از تهیه و ارائه منشور اخلاقی و انضباطی به باشگاه ها عنوان کرد و گفت: این منشور با ۱۳ بند توصیه هایی را یادآور می شود تا شرکت کنندگان در مسابقات با لحاظ کردن آنها مرتکب تخلفی نشوند که پرونده انضباطی برای‌شان ایجاد می کند و باعث آسیب خود آنها و تیم‌شان می شود.
وی یادآور شد: پرهیز از مصاحبه های غیرمنطقی  و تخریبی، رعایت شئونات اخلاقی و اسلامی در حین تمرین یا مسابقه و ... از جمله مواردی است که در منشور اخلاقی و انضباطی به آن تاکید شده است.
حسنی تاکید کرد: قراردادهای فصل جدید مسابقات لیگ برتر باید این منشور امضا شوند. ضم اینکه با آغاز اردوهای تیم ملی، رعایت منشور موردنظر برای اردونشینان هم الزامی خواهد بود.

|

از مسیرنیوز انتشار دهید :

آخرین خبرها
پربازدیدترین خبرها