دیدار وزیر کشور با مادر شهید حسین خرازی

کد خبر 2420 1399-07-13 20:25
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
عبدالرضا رحمانی فضلی در محل وزارت کشور با مادر گرانقدر شهید حسین خرازی فرمانده شجاع لشگر امام حسین علیه السلام در دوران دفاع مقدس دیدار کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، امروز ۱۳ مهرماه، در آستانه اربعین حسینی، عبدالرضا رحمانی فضلی با مادر گرانقدر شهید حسین خرازی فرمانده شجاع لشگر امام حسین علیه السلام در دوران دفاع مقدس دیدار کرد.
وزیر کشور در این دیدار، ضمن تمجید از مجاهدت خالصانه این فرمانده شجاع دفاع مقدس، مادر گرانقدر شهید را مورد تکریم قرار داد و بر نقش بسیار مهم خانواده معظم شهدا در استمرار موفقیت های کشور و مقاومت در برابر همه سختی ها تأکید کرد.
شهید حاج حسین خرازی، فرمانده مقتدر، مخلص و شجاع لشگر امام حسین علیه السلام که فرماندهی رزمندگان استان اصفهان را در دفاع از میهن اسلامی بر عهده داشت، از مؤثر ترین فرماندهان دفاع مقدس بود که سرانجام در سال ۱۳۶۵ در عملیات کربلای پنج، به لقای پروردگار پیوست و به وجه ا... نظر کرد.
رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و فرمانده کل قوا در مورد این شهید بزرگوار میفرماید: او سردار رشید اسلام و پرچمدار جهاد و شهادت بود که با ذخیره‌ای از ایمان و تقوا و جهاد و تلاش شبانه‌روزی برای خدا و نبرد بی‌امان با دشمنان اسلام، در آسمان شهادت پرواز کرد و بر آستان رحمت الهی فرود آمد و به لقاءا... پیوست.
انتهای پیام/ 

|

از مسیرنیوز انتشار دهید :

آخرین خبرها
پربازدیدترین خبرها