هدف از گرامیداشت دفاع مقدس جلوگیری از تحریف مقاومت توسط دشمن است

کد خبر 2415 1399-07-13 19:07
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: هدف اصلی از گرامیداشت دفاع مقدس در واقع جلوگیری از تحریف‌هایی است که دشمنان علیه مقاومت و ایثارگری ملت ایران انجام می دهند.

به گزارش خبرگزاری مهر، سعید اوحدی در مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران تأکید کرد: مراسم بزرگداشت دفاع مقدس در همه جا در اوج شکوه برگزار می‌شود، اما قطعاً خود شهدا که نزد خداوند روزی می‌خورند و به نور الهی متصل شده‌اند بی‌نیاز از این برنامه‌ها و تقدیرها هستند و اثرات این برنامه‌ها در واقع به خود ما می‌رسد.
وی با اشاره به قرار داشتن در آستانه اربعین حسینی (ع) گفت: این ایام یادآور روزهایی است که وابستگان و اهل بیت امام حسین (ع) و به خصوص حضرت زینب (س) به بیان حوادث آن واقعه عظیم می‌پرداختند و با چنین کارهایی بود که عاشورا و فرهنگ آن زنده ماند و جلوی تحریف آن گرفته شد.
معاون رییس جمهور افزود: هدف اصلی از برگزاری این چنین برنامه‌هایی برای گرامی‌داشت دفاع مقدس در واقع جلوگیری از تحریف‌هایی است که دشمنان علیه مقاومت و ایثارگری ملت ایران انجام می‌دهند زیرا بعد از عاشورا هیچ اتفاقی به عظمت دفاع مقدس رخ نداده است. امروز اگر از هفته دفاع مقدس صحبت می‌کنیم به این دلیل است که ادامه ایثارگری‌های دفاع مقدس بوده که عظمت و استقلال ما را پابرجا نگاه داشته و جریانی به بزرگی مدافعین حرم پدید آورده که امنیت را در منطقه برقرار کردند.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه امروز با دشمنی‌های زیادی روبرو هستیم افزود: امروز دشمن روش‌های خود را عوض کرده است زیرا متوجه شده است که از طریق جنگ سخت راه به جایی نمی‌برد. برنامه دشمنان فشار حداکثری و ظالمانه علیه کشورمان است و شاهد اتفاقات و فشارهای بی سابقه‌ای هستیم که حتی در دوران دفاع مقدس نیز علیه کشورمان اعمال نشده بود. به موازات این مسئله جنگ تمام عیار رسانه‌ای نیز علیه کشورمان جریان دارد.
اوحدی ادامه داد: کارزار حق علیه باطل همواره با پیروزی حق تمام می‌شود و مردم کشور ما نیز با تاسی به فرهنگ ایثار و شهادت و فرهنگ عاشورا در برابر این دشمنی‌ها نیز ایستادگی می‌کنند و قطعاً پیروز خواهند شد.

|

از مسیرنیوز انتشار دهید :

آخرین خبرها
پربازدیدترین خبرها