دیدار مدیران استقلال و پرسپولیس با رئیس دیوان محاسبات/حساب مسدود شده پرسپولیس باز شد

کد خبر 2405 1399-07-13 18:08
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
رییس کل دیوان محاسبات در دیدار سرپرست باشگاه‌های‌ پرسپولیس و استقلال تاکید کرد: دیوان هیچ کمکی برای توسعه باشگاهها دریغ نمی‌کند تا در اجرای قانون، انجام بهتر امور، افزایش بهره وری و حفظ سرمایه‌های عمومی کشور، یار و یاور مدیران و سازمان‌ها باشد.

به گزارش خبرگزاری فارس، مهرداد بذرپاش رییس کل دیوان محاسبات کشور، میزبان مهدی رسول پناه سرپرست و رئیس هیات مدیره باشگاه‌ پرسپولیس، و احمد مددی سرپرست باشگاه استقلال بود تا درباره مسایل و مشکلات این ۲ باشگاه تبادل نظر نمایند.
بذرپاش اعلام کرد دیوان محاسبات از هیچ کمکی برای توسعه باشگاهها در چارچوب ضوابط قانونی دریغ نمی‌کند تا در اجرای قانون، انجام بهتر امور، افزایش بهره وری و حفظ سرمایه‌های عمومی کشور، یار و یاور مدیران و سازمان‌ها باشد. در این جلسه، ضمن تاکید بر نقش نظارتی دیوان محاسبات در اجرای قانون و حفظ سرمایه‌های باشگاه‌ها، مقرر شد با توجه به تنگناهای موجود که موجب اختلال در انجام امور و در نتیجه اتلاف سرمایه‌های مادی و معنوی در فوتبال و به ویژه این ۲ باشگاه دولتی شده، با نظر متخصصین و همکاری وزارت ورزش و جوانان، کمیته‌ای از معاونین و مشاوران دیوان محاسبات کشور نسبت به ارایه راهکارهای قانونی برای باشگاه‌های ورزشی، به خصوص پرسپولیس و استقلال فعال شود. در پایان، با دستور رئیس دیوان محاسبات، حساب باشگاه پرسپولیس که هفته گذشته مسدود شده بود، باز شد.
انتهای پیام/ 

|

از مسیرنیوز انتشار دهید :

آخرین خبرها
پربازدیدترین خبرها