آغاز اردوی تیم ملی تکواندو با نفرات جدید

کد خبر 14961 1399-10-27 09:31
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
دور جدید تمرینات تیم ملی تکواندو در حالی از امروز به میزبانی خانه تکواندو آغاز می‌شود که با نظر سرمربی تیم ملی نفرات جدیدی به اردوی آماده سازی دعوت شده اند.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مرحله جدید اردوی تیم‌ملی تکواندو مردان که برای حضور ملی پوشان در لیگ برتر تکواندو تعطیل شده بود از امروز (شنبه – ۲۷ دی‌ماه) در مرکز جهانی تکواندو آغاز می‌شود.
آرمین هادی پور و میرهاشم حسینی دو المپین تکواندو کشورمان و سجاد مردانی، سروش احمدی، فرزان عاشورزاده، امیرسینا بختیاری، مهران برخورداری و سیدامید حسینی هوگوپوشانی هستند که در این مرحله از اردو حضور دارند.
هدایت این نفرات برعهده فریبرز عسکری به عنوان سرمربی و علی محمد بسحاق و وحید عبداللهی به عنوان مربی است.
فریبرز عسکری سرمربی تیم ملی تکواندو ضمن تأیید این خبر گفت: در مرحله جدید تمرینات از نفراتی برای حضور در اردو دعوت کرده‌ایم اما این موضوع به دلیل عملکرد این افراد در لیگ تکواندو صورت نگرفته است و بر اساس فاکتورهایی که به منظور شرکت در المپیک توکیو در نظر داریم دعوت شده‌اند.
وی افزود: رقابت‌های لیگ را به صورت دقیق رصد کردیم و تکواندوکارانی که توانایی خود را به نمایش گذاشته‌اند را شناسایی کرده‌ایم؛ انشاءالله در ادامه و برای حضور در رویدادهای پیش رو از این نفرات استفاده می‌کنیم.

|

از مسیرنیوز انتشار دهید :

آخرین خبرها
پربازدیدترین خبرها