حضور قهرمانان کشتی و تکواندو در مناطق محروم سیستان و بلوچستان

کد خبر 14958 1399-10-27 09:14
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
حضور مستمر و فعالیت خیرخواهانه برخی از ورزشکاران ملی کشورمان برای کمک به مردم مناطق محروم استان سیستان و بلوچستان همچنان ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، حسن رحیمی قهرمان و نایب قهرمان جهان، نفر سوم رقابت‌های جهانی کشتی آزاد و عنوان دار المپیک به همراه اکرم خدابنده کاپیتان تیم ملی تکواندوی زنان ایران، عنوان دار آسیا و جهان در قالب مؤسسه خیریه خادمین علی ابن ابیطالب (ع) بار دیگر در مناطق محروم کشور حضور یافتند. این قهرمانان ملی با سفر به روستاهای محروم منطقه مولاآباد کشاری و آزاتی استان سیستان و بلوچستان در ۳۰ کیلومتری مرز ایران و پاکستان ضمن توزیع اقلام غذایی و بهداشتی از روند پروژه‌های ساخت مدرسه و مسکن که قرار است توسط این مؤسسه به بهره برداری برسد نیز بازدید کردند.
رسول خادم قهرمان جهان و المپیک و پرویز پرستویی هنرمند خوشنام کشورمان هم در این سفر حضور داشتند.
حسن رحیمی پس از حضور در این مناطق محروم گفت: بر اساس برنامه ریزی مؤسسه معمولاً هر هفته سفری را به مناطق محروم داریم که در هر نوبت با مشکلات جدیدی مواجه می‌شویم.
وی تصریح کرد: تمام تلاش ما این است در وهله نخست امانت‌های خیرین را به دست هموطنان محروم برسانیم و بعد از آن با شناسایی مشکلات معیشتی، پزشکی، اشتغال، نبود آب قابل شُرب، نداشتن محل مناسب برای زندگی، موضوعات بهداشتی و… برای رفع آن چاره اندیشی کنیم.
رحیمی خاطرنشان کرد: این مؤسسه ضمن پویش‌های مختلف در حمایت از هموطنان محروم با اجرای طرح ارتقای درآمد خانوار، بخشی از کمک‌های مردمی را جهت اشتغال و ایجاد درآمد برای خانوارهای روستایی و خانواده‌های ساکن در مناطق محروم شهری، هزینه می‌کند.
|

از مسیرنیوز انتشار دهید :

آخرین خبرها
پربازدیدترین خبرها